Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mivel lehet jol tisztitani a...

Mivel lehet jol tisztitani a szemuveget?

Figyelt kérdés
Ha csak a torlovel probalom letisztitani, csikos lesz a lencse. Ha szemsminklemosoval, vagy arctonikkal probalom, arthat a lencsenek? Esetleg ablaktisztito? Nem uvegbol van a lencse.
2011. szept. 24. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz csíkos a törlőtől, ha az nem elég tiszta.Hetente ki kéne mosni a törlőt.Ha így csíkos marad, akkor lehelj rá az üvegre és úgy töröld le.Semmiféle vegyszeres , kozmetikai cuccot ne próbálj ki rajta, mert ha az üvegnek talán nem is, de a keretnek árthat.
2011. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsíroldó mosogatószerrel lehet, aztán egy konyhai kéztörlővel áttörlöd a lencséket és tökéletes.
2011. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sminklemosó, arctonik a bőrnek van, az nem tárgyakra való tisztítószer. Ablaktisztító és mosogatószer az jó. Én amúgy szarvasbőrt használok. Nem tudom, h Mo-on hol lehet kapni, én idekint autósboltban vettem. Tökéletes munkát végez, minden tisztítószer nélkül.
2011. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En sem Magyarorszagon elek. Utananezek a szarvasbornek.

mugy azert gondoltam arctonikra es sminklemosora, mert nincs benne vagy nagyon kicsi az alkoholtartalma, ami talan arthat a kezelt lencsefeluletnek.

2011. szept. 24. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
a szarvasbőr üveg lencsének jó. a műanyagnak mikroszálas törlőkendő.(bár mondjuk ha ki akarod idő előtt dobni a szemüveged nyugodtan töröld szarvasbőrrel). meg optikában vásárolt tisztitóspray vagy sima csapvíz...
2011. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a szarvasbőr 100%-ig jó. Már egy éve használom és semmi baja a szemüvegemnek.
2011. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!