Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell szakszerűen tisztíta...

Hogy kell szakszerűen tisztítani a kontaktlencsét kivétel után? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szakszerűen úgy kell hoyg kiveszed a tenyeredve teszed persze a kézfejed legyen egy kicsit behajlítva mint amikor iszol a csapból ráöntesz egy kis tisztítófolyadékot és a másik kezeddel pontosabban muttóújjaddal finoman dörzsölgeted a kis "patakocskában"utána kifordítod a lencsét és újra öntesz rá és dörzsölöd,de én úgy cisnálom hogy beleteszem a tokjába lezárom amit már feltöltöttem folyadékkal lezárom és megrázom!
2011. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az ujjhegyemre csöppentek egy kis folyadékot és arra rápottyantom. ott az ujjammal megdörzsölgetem a szélek felé és ha megvagyok visszateszem a löttybe :)
2011. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tenyeredbe rakod, folyadékot rá, átdörzsölöd kicsit mindkét oldalát az ujjaddal és aztán berakod a tokba.
2011. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!