Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lett baja a lencsének?

Lett baja a lencsének?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Tegnap ettem a vacsorára erős paprikát az étel mellé és utána meg is mostam a kezemet de reggel amikor raktam be a lencsét nagyon elkezdett szúrni és csípni a szemem. Gondolom az erős paprika miatt volt mert a lencsét tegnap kezdtem el használni. A csípő érzés kis idő múlva elmúlt de a lencsének nem tudom hogy lett e a baja. Tökéletesen láttam vele és már nem is csípet. Szerintetek tönkrement a lencse? Most vettem és be is raktam friss ápolófolyadékba.
2011. okt. 4. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja ha esetleg megint csípne akkor mosd át párszor a kontaktlencse folyadékkal(rakd a tenyeredbe mint 1 kis tányért és nyomj bele folyadékot aztán gyengéden dörzsöld meg az ujjaddal)
2011. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!