Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van levegő a kontaklencs...

Miért van levegő a kontaklencsémbe, mikor már feltettem?

Figyelt kérdés
Néhány hete van kontaklencsém...Eddig nagyjából jól meg berakni(kivenni nekem könnyű..:)De mostanában mikor berakom a szememre nem simul el,hanem nagy levegős részek vannak a lencsén ..de ettől kipislogom.....és ugyanúgy csinálom,mint eddig..és mégis levegős marad a lencse,de miéért,mikor szerintem helyesen csinálom??!!Vagy a lencsémmel van a baj??Ez még csak próbalencse...légyszives segítsetek,hogy tudjak gyakorolni!!!Köszönömm:)
2011. okt. 15. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Miután beraktad meg kell mozgatni az ujjaddal.

Vagy a szemedet forgatni, és addig nem pislogni rá. Ez minden lencsénél így van. Betanításnál nem mondták? Általában kerül alá levegő, nem mindig, de nagyrészt. Ezzel nem lehet mit tenni, normális dolog.

2011. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már értem...egyébként..az optikában jól ment feltenni..valószinűleg ezért nem mondták..de itthon már nem megy..azért volt fura..Köszi a választ!
2011. okt. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!