Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy éve, hogy egyre jobban...

Egy éve, hogy egyre jobban hunyorgok, ég a szemgolyóm. Zavarja a fény, levegő, minden. Ha erőltetem a nyitvatartását, állandóan pislognom kell. Már csak kis résen lesek ki. Nekem kell kitalálnom, hogy mi a bajom?

Figyelt kérdés
Látásom tökéletes közelre és távolra, gyulladásom nincs, szemnyomásom rendben, allergia kizárva. Az orvosok egymásnak ellentmondásos diagnózist, kezeléseket jasvasolnak. Türelmesen mind végigcsináltam, semmi nem használt. Elfogyott a türelmem, és az orvosokba vetett bizalmam. Nekem kell kitalálnom, hogy mi a bajom?
2009. dec. 26. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez inkább hidegből melegbe lépéskor szokott lenni vagy ha a hősugárzó rám fúj, engem is zavar, szerintem a visin-t próbáld meg, de a patikus biztos megmondja hogy melyik fajta a legjobb...
2009. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ÉN IS PONT ÍGY VAGYOK!RÉGEBBEN A RÉGI MONITOR MIATT VOLT,MERT UGYE AZ VISSZAVERTE A PORT A SZEMEMRE.DE PL. HA KICSI A LEVEGŐ PÁRATARTALMA, AKKOR SZABÁLYOSAN KISZÁRAD A SZEMEM,TEHÁT MOST FŰTÉSIDÉNYBEN.A SZÉL SZINTÉN SZÁRÍT, EZÉRT BÁNTJA A FÉNY IS.HASZNÁLJ SZEMCSEPPET,DE NE A REKLÁMOZOTT SZAROKAT.NEKEM SZEMORVOS AJÁNLOTTA AZ OFFTAGÉL SZEMGÉLT,UGYANIS EZ SŰRŰBB,MINT A SZEMCSEPP,ÉS VÉKONY RÉTEGGEL VONJA BE A SZEMGOLYÓT.EGY CSEPP ELÉG EGYSZERRE,UTÁNNA HOMÁLYOSAN LÁTSZ 1-2 PERCIG,DE AZTÁN ÉDES A MEGKÖNNYEBÜLÉS!NAPONTA TÖBBSZÖR IS HASZNÁLHATOD AZ UTASÍTÁS SZERINT.RECEPT NÉLKÜL KAPHATÓ,KB 800-1000 FT AZT HISZEM.
2010. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!