Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindenki így lát, vagy ez...

Mindenki így lát, vagy ez betegség?

Figyelt kérdés
Sokszor nappal, de éjjel még inkább káprázik a szemem. Nem szaladgáló kismacskákat látok, amik nincsenek is ott, hanem olyan pontokat, ahol nem látok, de ezek helyén olyasmi mintázat van, mint amikor a tévében nincs adás, ,,hangyafoci" megy. A sötétséget nem feketének látom, hanem a káprázás magam alkotta fényes kis pontjai borítanak el mindent. Régen volt olyan, hogy elájultam, ilyenkor ez a dolog annyira felerősödött, hogy hiába volt nyitva a szemem, nem láttam mást, csak a vibráló pontok tömegét. Akkor ez most mi?
2011. okt. 19. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt mióta látod? Szerintem menj el szemészetre mindenképp, a villámlátás a retinaleválás jele lehet, az nem játék... Mondjuk gyerekkoromban én minden éjjel villámokat láttam, mégse volt azom, de szerintem nézesd meg mindenképpen. Ha meg mégsem az, akkor legalább megnyugodhatsz. Nem vagy kimerült, feszült mostanság?
2011. okt. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta látom, nem romlott lényegileg a szemem, vagy nem érzek változást azóta. A fáradtság, feszültség sanszos.
2011. okt. 19. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen, amikor leesik a vérnyomásom és/vagy a cukrom.
2011. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de szépen használod a szavakat :D ..amm én is ilyennek látom, de a te leírásodból neked ez erősebb..mindenképpen kérdezz meg egy orvost
2011. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és ne csak szemészhez, valószínű nem szemészeti betegség okozza.
2011. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sophie Warner ***** válasza:
hülyeség, én is ugyanígy látok kiskorom óta, és a retinám a helyén van (: sötétben meg végképp igaz. mondjuk engem nem zavar, természetes, fel sem merült hogy más nem így lát..
2011. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sophie Warner ***** válasza:
( amúgy nekem is tetszik a megdogalmazásod (: )
2011. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!