Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindenki ennyit bénázik...

Mindenki ennyit bénázik először a kontaktlencsével? :D

Figyelt kérdés

Ma voltam szemésznél a kontaktlencse miatt.Ott próbálgatam berakni, kivenni.De egyszerűen nem jött össze:)A szemész rakta be nekem(a lencsét:D)teljesen jó volt, jól láttam vele, egy kicsit ugye fura volt de ez normális.A kivétel már jobban ment azért:)

Egy hét mulva megyek vissza próbálni, addig gyakorolom(lencse nélkül)

Egyébként nem károsítja a szemet a sok huzogatás meg macerálás?Nem sérül?

előre is köszi!:)


2011. okt. 20. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyján, ahol én voltam alapból először az optikus akarta nekem betenni a lencsét(lehet látszott rajtam, hogy béna vagyok:P), de neki se ment:D Azt mondta van ilyen, magamnak jobban fog menni, ha elmagyarázza. Aztán valami 1 óra szenvedés után csak sikerült beraknom, de nekem máshogy áll a kezemre a dolog, mint ahogy mutatták, idővel mindenki ráérez.

De azt is tudom mondani, hogy ez nem olyan, mint a biciklizés, el lehet ezt felejteni:P

2011. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam hogy betegyék nekem a lencsét, úgyhogy 1 órán keresztül ott próbálkoztam mire sikerült. Kivenni fél óra volt. Akkor már zártak, szóval épp időben mentem:D

Ez még 2 napig otthon is ilyen lassan ment de aztán már max 10 percre rövidült.

2011. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D én júniusban kaptam lencsét; de elsőre én is úgy jártam, hogy szenvedtem vele fél órát, és utána az optikus se tudta betenni nekem :D másodjára egyszer sikerült beraknom valahogy...na akkor megvehettem és hazavihettem. azóta minden reggel elsőre megy ;) ne add fel
2011. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jah és kivenni csak így tudom:


http://www.youtube.com/watch?v=sTUaVfmgl_I


előző voltam

2011. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sophie Warner ***** válasza:
...ugytunik ostehetseg vagyok :P elsore 10 perc volt, ma mar csak berakom-kiveszem, semmi macera nincs vele. de bukszken olvastam a hozzaszolasokat :D
2011. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem anyukám már 10 éve lencsét használ,én most vagyok 12 és 2 hónapig könyörögtem anyának,a lencséért :) először azért nem engedte,mert hogy neki is 15 évesen lett,utána meg mert szerinte nem tudom berakni,aztán meglepődött hogy az optikába a próbalencsét 10 perc alatt beraktam,kivenni meg 5 perc volt :))
2013. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!