Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell nézni a használt...

Mit kell nézni a használt légörzőnél és bébiőrnél? Egyáltalán kell valamit figyelembe venni? Elhasználódás szempontjából kérdezem.

Figyelt kérdés
Valószínű lenne egy használt légzésfigyelő bébiőrrel együtt amit átadnának nekünk,de nemtudom hogy ezeknél kell e valamit figyelembe venni pl. ahogy hallottam vannak valami lapocskák hozzá és hogy ezek eltudnak e használódni stb.Vagy ehhez hasonló dolgok vannak e még amit jó ha megnézünk mielőtt megvesszük?
2009. aug. 29. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, hogyha van rá lehetőség, próbáld ki helyben. Rakd le valahova és kapcsold be. Mivel légzést nem észlel, rögtön sípolnia kell.

Nézzétek meg, hogy külsőleg milyen állapotban van. Valószínűleg, ha külsőleg sem ütött-kopott, akkor műszaki szempontból sem lehet rossz. Mondanám, hogy kapjátok szét, de sajnos, abban is megsérülhet, ha szétszeditek és ha ilyenkor nem üzemel, akkor mondhatja az ajándékozó, hogy biztos ti rontottátok el.

2009. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próba mindkét funkciójában. A légzésfigyelőnél nézzétek meg mennyire érzékeny. Az én lányom 15 hónapos, még mindig használjuk a légzésfigyelőt, szerintem azért ezek sokat bírnak. A mienknek sincs semmi baja, csak néha elemet kell cserélni.... :)
2009. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Akkor azok a lapocskák vagy nemtudom mik vannak benne?Az is valami érzékelő ugye?És azok eltudnak romlani vagy használódni?

2009. aug. 31. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!