Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya gyulladás?

Kötőhártya gyulladás?

Figyelt kérdés
12/L vagyok,tegnap óta már vörös a szemem,fáj a torkom (a szemem annyira nem vörös de tegnap még alig látszott rajta,ma pedig már vörösebb mint tegnap volt) és mára már a szemhéjaim is bedagadtak. ez kötöhártyagyulladás?
2011. okt. 27. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azon kívül még viszket,és ég is :/
2011. okt. 27. 14:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is,persze.Orvoshoz kell menni,de addig is kamillával mosogasd a szemed!
2011. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem csak a kötőhártya gyulladás jelei ezek. Lehet herpesz is. Nekem az volt, ugyanezen tünetekkel. Ehhez nem kell vírus, elég ha stressz ért, legyengült az immunrendszered...A szem nem játék, menj el dokihoz!!!
2011. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel megyünk orvoshoz. Anyáék még az árpára tippeltek,de majd kiderül.
2011. okt. 27. 19:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Árpa..Kaptam szemcseppet 10 napig kell napi háromszor használjam
2011. okt. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!