Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van ez, nem bírom...

Mitől van ez, nem bírom hordani a kontaklencsémet?

Figyelt kérdés
3 hete mandulagyulladásom volt és ráment a szememre kötöhártyámra begyulladt váladékozott ilyenkor nem hordtam a lencsét, elmentem szemészhez írt cseppet de csak nem múlt el visszamentem írt erősebbet elmúlt tegnap betettem a lencsét semmi baja nem volt ma reggel nem váladékozott a szemem de ha 5 másodpercnél tovább hagyom nyitva éget és muszáj pislognom...1 éves lencsém van és hidrogén per oxidos oldatba teszem ami maró hatású. Nem fertőzhetett vissza a lencsém!
2011. nov. 1. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves lencse sürgősen felejtős!!! Havit vegyél, az higiénikusabb és sokkal jobb a szemednek.
2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már 2 éve ez van a havi nekem felejtös azér mer egyik szememmel alig látok és -14 es és csak éves lehet tesómnak 4 éve van és jó a higéniához annyit hogy a legdrágbább lencsefoyladékom van ami szépen rendben tartja!

Köszönöm a válaszod!:)

2011. nov. 1. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Körőhártyagyulladás után ugyanazt a lencsét tetted vissza? Nem volt jó ötlet, ilyenkor sajnos le kell cserélni.
2011. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szemész azt mondta mivel Hidrogén peroxidos az oldat(fertötlenítő) ezér visszatehetem mer szószerint mindent lemar a lencséröl... valamelyik nap kiboritottam a kagylóba friss oldatot a vizzel érintkezett és pezsgett még a börömet is néha megmarja csak 6 óra után nem mar
2011. nov. 2. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és ha hiszed ha nem, tényleg segíteni akartam. Nem ajánlják az éves, de még a 3 havi lencsét sem. Akinek különböző a szeme, azoknak két különbözőt írnak fel a két szemére.

Vagy haviból nem gyártanak ilyen erőset? Az lehet, én nem tudom, de szívesen veszem a válaszod ez ügyben, hogy megértsem a helyzetet.

2011. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy segíteni akartál de ma kérdeztem meg növéremet és neki elmondták hogy ilyen erős havi lencsét nem gyártanak ezér ez kell:// meg nekem balesetem volt és eléggé rossz az új lencse 1 hónap kell mire ráilleszkedik a szememre és addig piszkálja ezér lenne rossz a havi

De még mindig köszönöm a válaszod!:)

2011. nov. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!