Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Dailies AquaComfort VS All...

Dailies AquaComfort VS All DAy Comfort. Mi a különbség?

Figyelt kérdés

igazából, én nekem jonson and jonson volt, meg egy másik márka adva próbalencsének (már nem tudom mi volt a neve). 8.5 ös a görbületem, de vettem nagyon jó áron Dailies aqua comfort plus-t ami 8.7 es volt, és nagyon jól el tudtam viselni, bár néha éreztem hogy nagy, de az optikus szerint (aki ORVOS) ha nem zavar, ennyi még nálam belefér, és nyugodtan elhordhatom a kicsit nagyobbat pl 8.6 ost. szóval.

Most gondolkodom rajta milyen lencsét vegyek. az All day comfort baromira jó áron van, ami 8.6 os . oké, de mi a különbség a all day comfort, és a aqua comfort plus között? amúgy eléggé érzékenyek a szemeim. szóval, nem akarok olyat venni, amit pl nem tudok elhordani. mit tegyek?


18f


2011. nov. 2. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek napi lencsék, ha neked fontos az olcsóság akkor nem értem miért nem havit vagy 2heteset veszel inkább? A napi a lehető legdrágább fajta, de gondolom tudod te is.


All Day Confortnak az átmérője is kisebb 13.8-as, engem zavarna, de mindenki más, nem tudhatom neked jó-e. Viszont ez sem olcsó, (5800 ft? körül van 30 db), ez fél hónapos adag csak. Marha drága. Miért nem veszel mondjuk 2hetes Acuvue Oasyst? Az egyik legjobb fajta lencse és hordhatod 1 hónapig is 2 hét helyett. A dobozban 6 db van=3hónap=5500 ft.

[link]

2011. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert nem akarok szórakozni a tisztítással, meg ez a leg biztonságosabb és telik is rá. de am kinéztem most egy másikat és már tudom melyikre térek át. a szilikon hidrogénes alapú (nem szárítja a szemet), légáteresztős, johnson and johnson ra. abból van 8.5 ös, és a neve az a true eye. amúgy köszi, lehet még utána nézek ezeknek:)
2011. nov. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!