Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS Mi lehet a baja a szememne...

SOS Mi lehet a baja a szememnek? 11/L

Figyelt kérdés

Az van,hogy óvodás korom óta a bal szemem folyamatosan romlik. Van szemüvegem használom de hiába.A jobb szememmel nem lett semmi.Egy kis városban lakom van egy egészségház és egy szemorvos de az azt mondta ,hogy valami seb van a szememen.Akkor bekültek a KLINIKÁRA Novi sad- ra de az ottani orvosok sem értettek semmit.Valami fura szerkezettel nézték meg de akkor is csak a tanácstalanság volt.Azt javasolták egy kis gondolkodás után,hogy naponta 6 órát le kell ragasztani a jobb szememet.De a bőröm a szemem alatt nem birta a ragasztót és azóta nem ragasztom.Most november 21 -én lesz ellenőrzés itt a kisvárosban és nem tudom mi lesz. FÉLEK.

EGY KÉTSÉGBEESETT KISLÁNY AKI NEM AKAR MEGVAKULNI!!!!!!


2011. nov. 10. 16:31
 1/2 anonim válasza:
A szüleid miért nem visznek el máshova megvizsgáltatni???? Több orvos, jobb orvosok véleménye kellene. Mennyire rossz a szemed, hányas dioptria? EGyébként igen,lehet,hogy a bal szemed "lusta" és a jobb szemeddel nézel, ezért a bal nem is erőlteti magát,a zért romlik. De ez csak tipp, lehet még sok probléma, mondd meg a szüleidnek, vigyenek el másik orvoshoz!
2011. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helyzet az hogy apu szivbeteg és anyu munkanélküli és nincs pénzünk a nagyszüleim elhunytak. Mennénk mi csak pénz nincs és itt Szerbiában a viszonyok nem is tudom hogy mondjam.
2011. nov. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!