Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sejtem, hogy orvoshoz kell...

Sejtem, hogy orvoshoz kell mennem, de szeretném hinni, hogy van házi megoldása is. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Három napja belement valami a szemembe. Kicsit szúr, érzem, hogy ott van, látom is, de voltaképpen nem annyira zavaró. Próbáltam kikönnyezni és kiszedni, de mivel nem a felületén van, inkább beleépült, ezért sikertelen próbálkozás volt. Rettenetesen félek a attól, hogy kifeszítik a szemem.
2011. nov. 25. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
villámygyrosan menjál szemészhez, az 1perc alatt kiveszi. nekem egy pici fél szilánkot 3mp volt és nem is fájt
2011. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos hétfő előtt nem tudok elmenni. Írtam neked üzenetet!
2011. nov. 25. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
hétfőig meg is vakulhatsz - bármelyik kórház szemészeti ügyeletén ellátnak
2011. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne ijesztgess légy szíves. :D
2011. nov. 25. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
ezt ne halogasd.tényleg menj be a kórházba vagy ügyeletre.legalább előbb túl vagy rajta.
2011. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most, hogy ennyire komoly válaszokat kapok, kezdem én is komolyabban venni. Holnapig még várok, hátha mégis kijön. Ez a szemészet olyan nálam, mint másoknál a fogászat. Életveszély.
2011. nov. 25. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:

jaj istenem mért félsz annyira a szemészettől?:D

nekem jövő héten fogorvoshoz kell mennem szívesen cserélnék veled:D

2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor cseréljünk! :) Azért félek a szemészettől, mert az a kép él bennem, hogy ha hozzányúlnak a szemhez, akkor így kifeszítik: [link]


Valahogy nem tudnék egy helyben maradni, az fix. :)

2011. nov. 25. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy 3 napja még nem feszegették volna a szemed - de minden másodperccel közelebb vagy egy műtéthez - nem viccből írtam, hogy meg is vakulhatsz


nem mellesleg nekem már feszegették így a szemem, sőt nagyítót is nyomtak RÁ és kibírtam, pedig én is rühellem az ilyesmit

2011. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, elmegyek a szemészetre.
2011. nov. 25. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!