Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -3.75 ös szememet megműttetném...

-3.75 ös szememet megműttetném lézerrel. Merjem -e vállani a rizikót, hogy esetleg elvesztem a látásom?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, a munkámat rendkívül segítené ha nem kellene szemüveget, kontaktlencsét hordanom, de igen félek, hogy komplikációk lesznek.
2009. máj. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főleg szemüveges szemészeket ismerek. Jelentsen ez bármit...
2009. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok szemész nem javasolja a szemműtétet, nyilvánvaló, hiszen ha mindenki megműttetné, akkor nem lenne munkájuk.

Viszont aki szemüveges annak ez egy nyüg és nem utolsósorban sok pénz: szemüveg, lencse, lencsefolyadék. Ezek nagyon drága dolgok. Párom is megműtette és a környezetemben még ismerek pár embert, akik megtették, és sokkal jobban érzik magukat. Én ajánlom Neked a Sasszem Szemészeti Lézerklinikát, Budapest Bécsi út. Roppant korrektek. Ebben az esetben komplikációk nem nagyon léphetnek fel, hiszen a minuszos szem, nem szervi betegség, mint mondjuk a hályog. Én bátorítalak.

2009. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én február végén műttettem meg a szemem. Én is megijedtem kicsit, amikor láttam, hogy a doktornőnek is meg az asszisztensnek is szemüvege van, meg is kérdeztem, miért. Doktornő: már túl idős ahhoz, hogy megműttesse, asszisztens: csak olvasószemüveg. Tehát azért nem olyan biztos, hogy azért szemüvegesek, mert a műtét veszélyes. Sőt, mi megkérdeztük, azt mondták, egyetlen ilyen eset nem történt még. És teljesen rendbe jött a látásom (kivéve, amikor sírok, akkor egy ideig kicsit rossz, de egyébként minden oké). Melyiket csináltatnád? IntraLasik vagy PRK?
2009. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a lézeres műtét előtt teljes körű vizsgálat zajlik, ami után megmondják, hogy lehet-e műteni,mennyi javulást tudnak elérni, és azt garantálják is.Kérhetsz tájékoztatót a sasszem kezelésről,én már megkaptam postán.Abban minden benne van.Ha lenne pénzem, én már meg is műttettem volna az enyémet.
2009. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!