Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nem baj ha 18....

Szerintetek nem baj ha 18. Szülinapomra azt szeretném ha megműttetném az orrom? Kérlek írj ha van véleményed!?

Figyelt kérdés
azért akarom megműttetni mert iszonyat csúnya hosszú és széles és még görbe is. ez lenne az első és uccsó plasztikai műtétem.
2009. szept. 30. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nem baj, hiszen 18 éves korodtól már szabadon dönthetsz. Ha a szüleid benne vannak, Akkor szerintem miért ne??
2009. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív választ.te hány éves vagy...mert ha esetleg már idősebb akkor megengednéd a lányodnak a műtétet?
2009. szept. 30. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha téged ennyire zavar akkor miért ne?! Végülis nem mellet plasztikáztatsz hanem az orrod :)
2009. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
szia! első válaszoló vagyok. 26 éves vagyok, én megengedném, hiszen ha a lányomnak úgy jobban tetszene,és szebbnek látná magát akkor, tényleg nincs mit elleneznem. Sok sikert! De gondold át jól.
2009. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gondold át, de ha neked ettől megnőne az önbizalmad és jobban éreznéd magad tőle, akkor semmi rossz nincs benne:) hajrá
2009. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha biztos lennék benne, hogy a családom megtehet egy ekkora kiadást rám, és tényleg nagyon zavarna az orrom, akkor persze.
2009. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív válaszokat.ez a bíztatás jól esik.köszönöm
2009. okt. 1. 21:42
 8/10 anonim válasza:
26%

én 12 évesen lexartam anyuékat és piercinget lövettem és befestettem a hajam szal legyél bátor

bátraké a szerencs

:)

2010. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha nagy, hegyes, görbe orod van akkor zsidó vagy! Ne műttesd meg mert akkor sokkal nehezebb lesz utálni!
2010. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1.nem vagyok zsidó

2.ez nagyon rasszista volt én pedig utálom a rasszistákat, szóval dögölj meg...

2010. jún. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!