Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a vatera.hu-n szeretnék...

Ha a vatera.hu-n szeretnék egy táskát megvenni, és a licitáláson nyerek is, akkor hány napon belül kell feladnom rózsaszín csekken a pénzt? Elvesztem a táskát, ha kicsúszok a határidőből? Honnan tudom meg, hogy hány napom van fizetni?

Figyelt kérdés
Bocsi,ha nem ebbe a kategóriába tartozik a kérdés, de úgy láttam, még ide passzol leginkább.
2008. okt. 25. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább megegyezés kérdése az eladóval. Nyilván nem fog hónapokat várni, de általában türelmesek az emberek, csak egyeztetni kell, ha esetleg nem napokon belül szeretnéd kifizetni. Le van írva minden a szabályzatban, de az eladóval való megbeszélt dolog számít inkább. Mindenképp jelezd üzenetben felé, ha valami extrémebb csúszást tervezel.
2008. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. okt. 25. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sok eladó bele is írja az aukcióba, hogy hány napon belül kell fizetni, de saját tapasztalatból mondom, hogy inkább az számít, hogy ne "tűnj el" tehát írj az eladónak és ha gondod van a fizetéssel, nyugodtan mondd meg neki, szerintem meg fogja érteni
2008. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor lejár az aukció, kapsz egy mail-t a vaterától, amiben szerepel az eladó mail-címe. Írsz neki és megbeszélitek, mi hogyan legyen.
2008. okt. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI!
2008. okt. 27. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!