Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon sokat hunyorítok....

Nagyon sokat hunyorítok. Szinte csak este tudom nyugodtan kinyitni a szemem. Mivel szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

Már voltam orvosnál, elmondtam, hogy zavar a fény. Megvizsgált, a látásom tökéletes. De kint nem tudom kinyitni a szemem, csak hunyorgok. Bent is ha nagyon erős fények égnek, az is zavar. Főiskolás korom óta van ez, akkor sokat kellett olvasni, tanulni.

Doki írt ki szemcseppet, de semmivel sem lett jobb. És azt mondta, ha a csepp nem lesz rá jó, akkor mást nem is tud ajánlani. :(

Nagyon zavaró, főleg ha valakivel beszélgetek, nehezemre esik a szemébe nézni, csak hunyorítok, ha megpróbálok nem hunyorítani rögtön bekönnyezik a szemem.


2011. dec. 5. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez fényérzékenység. Ha a látásod jó, akkor dioptria nélküli sötétített lencsés szemüveget kell hordanod, persze olyan mértékűt, amennyi %-ban érzékeny a szemed a fényre.
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!