Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha, általában kelésnél vagy...

Néha, általában kelésnél vagy ha hunyorítok, látok a szememen több, fonál alakú vmit (féreg? ) Nem fáj meg semmi, igazából már nagyon régóta ott van, csak kíváncsi lennék mások véleményére ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Féreg csak akkor lehetne, ha valamelyik trópusi őserdő környékén kószáltál volna.
2009. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tudom, miről beszélsz, nekem is van olykor. de valószínűleg ez nem féreg, hanem valami kis szennyeződés, hajszáldarabka, vagy valami, ami nem okoz fájdalmat vagy nem érzed, de látod. és olyan, mintha mozogna, ha a szemgolyódat mozgatod, nem?
2009. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, mintha folyamatosan csúszna lejjebb a szemgolyómon.
2009. júl. 9. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az az érdekes, hogy a szemed felnagyítja, mintha mikroszkópban látnád. Én eddig ezt hittem hogy azokat a dolgokat látom, amik a szememben vannak sejtek.. :D
2009. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úh, hát azért annyira biztos nem nagyítja fel, hogy a sejteket is láthatóvá tegye :D
2009. júl. 9. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Amikor mozgatom a szemem akkor ilyen fonalszerű ábrákat látok, mintha mikroszkópba néznék.
2009. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem csak pontok..
2009. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is csak pontok vannak, de tudom miről beszélsz.
2010. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem féreg mert akkor irtózatosan csípne vagy viszketne a szemed és egésznap látnád azt a valamit és kúszna a szemedben! szerintem lehet hogy csak nem tom van-e ilyen de lehet hogy mivel a könnycsepp sós így a szemedbe leülepszik a só... lehet hogy most baromságot mondtam kérlek ne pontozzatok le de lehet hogy így van...
2010. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Szia! Tudud, te a szempilládat látok ami odalóg! Figyeld csak meg!
2010. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!