Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüvegem lett, kb három...

Új szemüvegem lett, kb három órája van rajtam, de eléggé fura. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kicsit fárasztja is a szemem, meg furcsa. Az elején szédültem is, de már nem. Régebben (5éve kb) volt szemüvegem, de az fele ilyen erős sem volt, ráadásul már nem emlékszem rá, hogy voltak-e hasonló "tüneteim".
2011. dec. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen gondom új szemüveg esetén, talán túl erőset kaptál.
2011. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, még erős kicsit. Hozzá kell szoktatni a szemed, minden nap 2 órával többet hord mint előzőleg.
2011. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy túl erőset kaptam, mert nem csak a "szokásos" mondd a betűket- típusú vizsgálat volt. Nem látok homályosan, mint ahogy a túl erős szemüvegeknél ez lenni szokott, sőt, tökéletesen látok, csak fárasztja a szemem, meg ahogy írtam, szédültem kicsit. Elég erős ez a szemüveg, ahhoz képest, hogy eddig egyáltalán nem is hordtam semmilyen szemüveget. 1,5ös amúgy.

Köszönöm mindkét választ:)

2011. dec. 12. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, mikor megkaptam tavasszal az új szemüveget, és én is szédültem, furán láttam, következő nap még furcsa volt, aztán jó lett, szóval csak egy kis átállási idő kell neked is:) (és én se emlékeztem az előzőre, és tök dühítő volt:D)
2011. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem is bosszant, hogy nem emlékszem hasonlóra. Bezzeg arra emlékszem, hogy milyen cipőboltban voltam aznap... :D Köszi a választ, akkor nem idegeskedem tovább:)
2011. dec. 12. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normális, kell egy kis idő, amíg megszokod. Utána már nagyon jó érzés lesz :)
2011. dec. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!