Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csináltattam szemüveget,...

Csináltattam szemüveget, amivel jobban el tudom olvasni a távolabb lévő írásokat és valamivel élesebben látok, de nem mindent, miért van ez?

Figyelt kérdés
A távolabb lévő autórendszámokat, táblákat stb azonnal el tudom olvasni, viszont pl egy 10 emeletes sarkát homályosabban látom szemüveggel, mint anélkül. Egyébként, ha nem hordom állandóan, hanem csak olvasáshoz és számítógépezéshez használom, akkor nem romol a látásom?

2011. dec. 21. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a szemüveg, csináltass másikat!
2011. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ma 20:16


De most lett kész és látom is vele jól a monitort és a könyveket távolról, szóval furcsa.


Egyébként nem tudod, hogy romolhat e a látásom attól, ha nem folyamatosan használom, csak bizonyos tevékenységek közben?

2011. dec. 21. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig tényleg nem jó a szemüveged. Lehet, hogy asztigmatizmusod is van pl. csak nem vették észre.
2011. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 12:24


Nem értem miért gondolsz te is feltétlenül arra, hogy rossz. Tökéletesen látok vele mindent, amikor elhoztam akkor vettem észre ezt a furcsaságot amit leírtam (a 10-emeletes sarka).


Az normális egyébként, hogy ha leveszem akkor homályosan látok egy ideig mindent, olyan fél percig aztán egy szemdörzsölés után lassan kitisztul?

2011. dec. 26. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor normális. Én meg nem értem, hogy minek írsz ki kérdést, ha úgysem hiszed el, amit írunk.
2011. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tegnap 16:30


Elhiszem csak kételkedem, mert alig adtam meg adatot és rögtön azt a következtetést vonjátok le, hogy rossz a szemüveg...


Egyébként arra miért nem válaszol senki, hogy normális e az, hogy a szemüveg levétele után homályosan látok egy ideig? Ti homályosan láttok, vagy azonnal élesen?

2011. dec. 27. 02:36
 7/7 anonim válasza:
Nyugi,az természetes dolog hogy miután levetted homályosan látsz,nekem is igy volt...kell egy kis idő amig a szem visszaélesít. : )
2011. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!