Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már 1x (6 hónapig) használtam...

Már 1x (6 hónapig) használtam kontaktlencsét (Precision UV) be is vállt, de azt optikában vásároltam, így elég drága volt! Neten nyugodtan vásárolhatok?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy interneten ugyanazt olcsóbban meg tudom vásárolni ha megvannak a megfelelő paraméterek(dioptria, görbület). Találtam is interneten egy ugyanilyen lencsét, csak az ára 10000 Ft helyett 4450 Ft(6db-os). Attól féltem, hogy gyanúsan olcsó... lehetséges, hogy nem az a minőség?

2011. dec. 24. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vásárolnék!

Nekem is a legelső lencsém 30 ezer volt!! Utána a másik szemészemnél 20 ezerért rendeltük... A mostani optikusomnál már "csak" 15 ezerért vásároljuk... Interneten nem tudod ellenőrizni az eredetét, és én biztosan nem raknám a szemembe azt a lencsét (ami kevés eséllyel ugyan, de van rá lehetőség), hogy kétes eredetű. Bár ez a te döntésed, dönts te! Nézz körül már optikában, lehet, hogy olcsóbb. Én nem ezt a márkát használom, de az enyém (Bioclear Toric) 15 000, és 3(!) hónapra.

2011. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat! Ez a 6 db lencse 3 havi adagot jelent nekem is!
2011. dec. 27. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, nem most írtad a kérdést, de.. remélem segíthetek :)

Számomra is gyanús volt, hogy miért adják neten ennyire olcsón.. Itt, gyakorin meg is kérdeztem, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, és többen írták, hogy az eoptika.hu -ról megbízható, normális lencséket tudtak rendelni :) A másik pedig a lencsek.hu volt, amit többen dicsértek :)

2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!