Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vörös, kicserepesedő szem,...

Vörös, kicserepesedő szem, fül, sampontól. Ellenszer, tapasztalatok? Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Nem csak sampontól jön ki, hanem hajlakkok, spray-k, bizonyos típusú szemfestékek használatától is. Hajat már csak tusfürdővel merek mosni. Valaki segítsen!
2012. jan. 9. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad a Visin szemcseppet?vagy műkönnyet?az jó szokott rá lenni,vagy kamillázás idönként
2012. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni, talán valami összetevőjével van gondod. Ki kell deríteni.
2012. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rosszul írtam, a szememnek nincs baja, csak a körülötte lévő bőrnek, tehát szemcsepp nem hiszem, hogy használ.

orvosnál voltam, de nem tudta megmondani, mi lehet, csak felírt rá egy krémet. ha este kijön, éjszakára bekenem, reggelre elmúlik, de nem mehet ez a végtelenségig, egyszer csak elfogy az is..:S

2012. jan. 10. 19:30
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Időközben sikerült rájönni, hogy mi volt a probléma? Esetleg hogy mit használj rá? Most nekem is hasonló problémám van, vörös a szemem körüli bőr, és hámlik.

2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia :) az már megvan, mi okozza, a fentiekben leírtam. sampon, hajlakkok, viszont azt nem tudom, melyik összetevő.:/ amikor orvosnál jártam, annyit mondott, hogy ő nem tudja... és próbáljak ki egy krémet, amit ő kevert, talán jó lesz. ilyen ekcémákra meg ilyesmire van kifejlesztve, ha jól tudom. az hatott, ha éjszakára bekentem vele, reggelre nem jött ki. amióta nem samponnal, hanem tusfürdővel mosok hajat, azóta nem jön elő.:) szerintem ezt próbáld meg. ha más nem jönne be.:/ és ha neked megvan, melyik összetevő, akkor írd meg, köszi.:)
2012. júl. 11. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!