Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg létezik olyan kontakle...

Tényleg létezik olyan kontaklencse ami alvásközben is a szemedben maradhat?

Figyelt kérdés
azt halottam,hogy van olyan kontaklencse amit nem kell kivenni egy honapig,alvás közbe se,majd utána kiveszed és nem rakhatsz vissza ujat egy napig..mennyi igaz ebböl?:S:D
2009. máj. 31. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak is ilyen van.
2009. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Focus-Night and Day vagy Ciba Vision-Pure Vision
2009. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, persze, lehet így használni, de nem ajánlott! (Szigorúbb ellenőrzés mellett.) Azért ez nem természetes, nem tud "lélegezni" a szemed.
2009. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém Biofinity. Év eleje óta vagyok kontaktlencsés, kb 3 hónapja egyátalán nem veszem ki éjszaka. Eddig nincs probléma vele.
2009. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. jún. 1. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát majd lesz szerintem.

Nem véletlenül kell kivenni este... természetellenes, hogy mindig valami idegen anyag van a szemeden.

+ a szennyeződések is felhalmozódnak rajta, amiket a folyadék tud lehozni.

Ja, és a folytonos viselés károkat okozhat a szemgödörben, ez főleg fiatalabb korban, de később is.

2009. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem is volt. De annyira rászoktam hogy állandóan lencsét hordok hogy még jobban romlott a szemem. Azóta megint csak szemüveget hordok... a műtéttől félek.
2009. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!