Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik olyan kontaklencse...

Létezik olyan kontaklencse ami tovább bírja 8 óránál? (távollátásra)

Figyelt kérdés
Ha igen mennyibe kerül?
2010. febr. 4. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kontaktlencsét nem csak 8 órán át hagyhatod bent, hanem tovább is. Az már más tészta, hogy a szemed bírja-e 8 óránál tovább...
2010. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak igaza van, de nekem például olyan lencsém van, amit beteszek, és egy hónapig ki sem kell venni, hacsak nincs valami rendkívüli dolog (láz, gyulladás, stb.) Amúgy ez egy Bausch and Lomb típusú lencse.
2010. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, ami egy hónapig végig bent lehet, de azért 1-2 hetente ki szoktam venni, de így legalább nem piszkálom minden este és reggel a szemem és kevesebb kontaktlencse folyadék is fogy.
2010. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 hétig lehetne bent folyamatosan. De el sem tudnám képzelni, örülök ha kivehetem minden nap mikor hazaérek. Így egyébként is tovább, 2 hétig használható. 5500 ft / 6db
2010. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!