Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha nem veszem ki naponta a...

Ha nem veszem ki naponta a kontaktlencsém akkor az baj?

Figyelt kérdés

ha mondjuk pl csak hetente egyszer venném ki az nagy baj lenn vagy mi lenne a következménye?

és ti mindennap kiszoktátok venni a lencsét?

előre is ksözi a válaszokat


2012. febr. 10. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szigorúan tilos! Minden nap ki kell venni, másnem alvás előtt. Nekem is lencsém van, maximum 8-10 órára hagyom bent Aludni amúgy sem szabad lencsével.


Következmények: gyulladások, szembetegségek, akár műtétre is lehet szükséged. Minden nap tisztítsd a hozzá tartozó folyadékban!

2012. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld! Attól függ milyen típusú. Nagy kárt, akár vakulást is okozhatsz...Keress egy olyat, amit havonta csak egyszer kell kivenni!Úgy tudom van olyan is.
2012. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást :) és az menyivel drágább mert amit most veszek és hordok az féléves és az 20e ft :)
2012. febr. 11. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
háát te tudod, hogy mennyire van szükséged a látásra:S én nagyon ritkán hagyom bent, ha nem otthon alszok, de akkor is magammal viszem a tokot meg a folyadékot, de ha azok nincsenek nálam akkor benthagyom , de amint tudom kiveszem
2012. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!