Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van ember, aki jobban néz ki...

Van ember, aki jobban néz ki szemüvegben, mit anélkül? Ez komoly?

Figyelt kérdés

Régebben volt kontaktlencsém, akkor páran beszóltak, hogy nekem jobban állt a szemüveg, aztán mikor később megint lett szemüvegem (másik városban éltem ekkor), akkor ismét sokan mondták, hogy jobb a szemüveg.

Most megint lencsét akarok, komolyan nem hiszem el, hogy annyira rossz lenne a keret nélkül a fejem kinézete????



2012. febr. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a te fejed hogy néz ki keretben és keret nélkül.., de láttad már pl. Csernust szemüveggel és szemüveg nélkül?
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy azt mondják, hogy jól áll a szemüveg, nem jelenti azt, hogy nélküle meg csúnya vagy :) De nekem is pl jól áll a szemüveg, mert kerek az arcom, és a szögletes szemüvegem elfedi a holdvilág képemet :D Az már más dolog, hogy én nem tudom megszokni, hogy rajtam van...:/ Egyébként szerintem az a fontos, hogy te melyikben érzed jobban magad! :)
2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez fontos neked? Akkor nem is a szemüveg a legnagyobb bajod.
2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszer láttam a tanáromat szemüveg nélkül, rosszabb volt mintha mesztelen lett volna.. Ha azt mondják, hogy jobb akkor jobb! Hord!
2012. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mentifantezsvér válasza:
Nos én évek óta szemüveges vagyok.:D kinem állhatom..egy ideje kontaklencsét akarok de az összes ismerősöm azt mondta hogy jobban áll a szemüveg..énse igazán értettem így megkérdeztem..:D aztmondták azért mert alapjába nemvagyok csúnya csak olyan átlgaos úgymond unalmas az arcom..:D és a szemüveg valahogy feldobja és érdekessé teszi :D lehetséges hogy nálad is valami ilyesmi lehet :D végül nemváltottam kontaklencsére és hagyoma szemüveget..:D
2012. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen... Látszik is, hogy nem a tananyagra figyeltél: ugyanis a "mesztelen"-t így kell helyesen írni->meztelen...
2012. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Tényleg elég átlagos fejem van
2012. febr. 22. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy neked van nagyon jó ízlésed és mindig a számodra legelőnyösebb kereteket választottad ki, és emiatt dicsérnek annyira.
2012. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!