Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki betegesen hazudozó? Vagy csak sumákoló csaló? Komoly dolgokban hazudott és már 3 ember életét tette tönkre. Vajon ezeknek az embereknek lehet lelkiismeretfurdalásuk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy betegség. Nem tudom, hogy gyógyítható-e, de egy pszichiátert vagy pszichológust (sosem tudom melyik mit csinál) érdemes lenne felkeresnie.

Szerintem a legtöbbnek van lelkiismeret-furdalása, de nem tudnak leállni. Viszont, ha már emberéleteket tesz tönkre, az elég durva...

2009. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
88%
Létezik, de szerintem sose ismerik be.
2009. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, sajnos létezik ilyen, és az a baj, hogy ha valaki elkezdi, akkor onnantól kezdve folyamatos hazugságban él, ellenkező esetben lelepleződne.
2009. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen, létezik ilyen, tapasztalatból mondom:(

Le lehet róla szokni iszonyú akaraterővel, úgy h újabb hazugságokkal egyre közelebb vezetni a kamu helyzetet az igazi helyzethez, és akkor ha összefolyik a kettő, nem kell többé hazudni.

2009. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2009. ápr. 21. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen van ilyen. Én így élek, ezzel a betegséggel. És nagyon nagy teher ez. Én is fordultam már mások ellen, és tudattalanul, és persze hogy van lelkiismeretfurdalás utána, de akkor mikor ilyet teszek, akkor nem érzem. Most kértem orvosi segítséget, hát nem tudom kigyógyulni lehet-e belőle, de remélem, mert már több mint három évtizede így élek.
2009. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az előző válaszoló is én voltam, eszembe jutott még valami. Sajnos ha emellé még jön egy netes függőség, ahol névtelenül bármit lehet tenni, akkor idenditászavar, önértékelési zavar is fellép mellé, nem tudod eldönteni ki vagy és igazán mit akarsz, és kihez is vonzódsz, egyszerűen ragaszkodsz egy emberhez, és az már tök mindegy hogy a saját nemedből való-e.
2009. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál,és remélem most komolyan őszinte voltál. Én találkoztam a neten egy emberrel,aki nagyon komoly dolgokat talált ki és hazodott,mellyel tönkre tett engem és még 2 emberkét.Kíváncsi voltam,hogy a hazugságok maguktól spontán jönnek,vagy előre kiterveltek.
2009. máj. 13. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt (barát)barátnőm volt ilyen. Mindent kitalált, már szinte a kérdése is hazugság volt. :/

Ha volt is lelkiismeret furdalása neki, max. azért, nehogy lebukjon.

2009. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a mentális zavarok egy formája nem kifejezetten elmebeteg, de valószínűleg olyan álomvilágba él, ami csak a fejében létezik.Lehet ő elhiszi, amit gondol.

El van hangolódva az égi frekvenciától, valószínűleg kimérhető lenne nála ez.Esetleg egy frekvencia gyógyító

többet tuhat.

2009. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!