Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek van esély a...

Szerintetek van esély a "gyógyulásra"?

Figyelt kérdés
Egyre több foltot látok,ugyanis üvegtesti homályaim vannak. Ezt a problémát az orvosok nem tudják kezelni. Egy bizonyos fokig a homályok elviselhetők,de ha fokozódnak,akkor nagyon nehéz elviselni. 18 éves vagyok,és kezdek megőrülni. Tök jó tanuló voltam,és boldog ember,amíg ezek nem jöttek elő. Mostanában semmihez nincs kedvem,és nagyon rossz kedvem van,mert nagyon idegesít,hogy sohanem áll meg a foltok köröző mozgása. MInden nap ahogy felkelek,már homályosan látok. Romlanak a jegyeim,mert nem látok rendesen..Mit tegyek? A gondolat erejével meg lehet gyógyulni? Nagyon szeretném,ha eltűnnének ezek a vackok,és újra boldog lehetnék,mert kezdek depressziós lenni.
2012. márc. 3. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem odafigyelni, tereld el a gondolataidat, nekem is úsznak, itt a monitor előtt is és főleg világosban kint az utcán, vagy a WC-ben a vakító fehér ajtó előtt ülve. Azt vettem észre, hogy ha figyelem egyre több van, de ha nem gondolok rá, akkor nem annyira zavaró.

Valahogy kapcsold ki a gondolataidat, a stressz erősíti az úszkló vakok támadását.

2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vakok, vackok akart lenni. :-)))
2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)) pedig témába vág a vak szó is..:D Az a baj,hogy folyamatosan romlik a szemem,és nem tudom hogyan állítsam meg. A színes felvillanások meg fájnak is,és nem tudom mitől vannak.
2012. márc. 3. 14:58
 4/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ! :)
2012. márc. 3. 15:00
 5/7 Takács Jánosné ***** válasza:
Igen Menyél fel a www.egészsegfarm. hu -ra. nekik van egy sárga krémjük azzal minden este be kell kenni a szem héjadat az talán segít nekem segített..üdv
2012. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos mondott valamit?
2012. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit,csak hogy "nincs szemészeti teendő".
2012. márc. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!