Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta kezelnek súlyos...

Évek óta kezelnek súlyos depresszióval. Nem tudok dolgozni, a háztartást is csak nehezen, segítséggel tudom ellátni. Milyen esély van a teljes gyógyulásra a hosszú kezelést követően? Vagy a rokkant nyugdíjból nincs kiút?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
hát nehéz helyzetben vagy nagyon.de miért is vagy súlyos depressziós?mi az oka?mert elvileg ki lehet gyógyúlni belőle,ha az okokon tudsz változtatni,vagy ha megoldódnak.írd le bővebben.
2011. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
19%

De a mosogatás helyett tudsz számitógépezni(Hát ez Gáz)

Nincs ki út.mert ez már koros önsajnálat!NINCS OLYAN HOGY LEHETETLEN?HANEM OLYAN EMBER KI TEHETETLEN ÉS EZ VAGY TE

2011. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
40%
Én ahogy ezt láttam akaraterő, édesanyámnak is pont ez volt 30-40 gyógyszert szedett naponta, ő elhatározta magát, mindet letette, és túltette magát azon ami a depresszió fő oka volt, teljesen új ember lett. Szerintem ez fejben dől el nagyrészben, de nem vagyok orvos nem is akarom nagyon beleásni magam, csak tudom hogy nálunk ez volt.
2011. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Senkinek nem kívánom, amin én átmentem. A 2. hozzászólónak csak annyit, hogy mosogatni tudok és szoktam is. Emberek közé nemigen megyek, az internet marad információszerzésre és nem a mosogatás vagy mosás helyett. A háztartás nem csak ennyiből áll.
2011. jan. 3. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Irj privit,sulyos depis vagyok,de van segitseg! Dolgozom, normal eletet elek.
2011. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
2. valaszolonak: remelem,egyszer lesz reszed sulyos depresszioban! Akkor majd nem irsz ekkora marhasagot!
2011. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Kedves második!

Te ritka nagy barom vagy. Kívánom neked, amit a kérdező kívánt.

Egyébként én sem értem, miért nem sikerül hosszú évek alatt legalább elviselhető szintre beállítani ezt a betegséget. Leírhatnád magánban, ha van kedved. Én kigyógyultam, és azt mondom, van kiút. Sőt, a gyógyulás óta sokkal stabilabbnak érzem magam. Pedig előtte sem voltam egy beteges típus.

2011. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Takács Jánosné ***** válasza:
Nagyon fontos hogy tud minden betegséget mi magunk hozunk létre mi magunk is tudjuk meg gyógyítani ,Fontos a pozitív gondolkodás ilyen jelegü könyvek olvasása pl.Luis L Hay Éld az életed vagy Éld az életed most vagy az Erő benned van.Kívánok sok sikert jó szórakozást.üdv
2012. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
71%

A második egy buta bunkó! Tapintatlan, és fogalma sincs hogy hová ír,és annak milyen hatása lehet egy ilyen küzdelmet vívó emberre...Ő az , akit sajnálni kell!

Gyógyszeres segítség is működik, de ha hajlandó vagy pszichológushoz menni, és feldolgozni amit fel kell, teljes gyógyulás vár rád! Üdv

2014. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
71%
A 2-esnek üzenem, hogy kár így hőbörögni! Míg ki nem próbáltad, addig könnyen ítélkezel más felett! Kívánom neked, hogy juss el oda, amikor egy K. borotválkozás is mázsányi terhet jelent az ember számára. Tudod, van egy mondás, ami ideillik: könnyű a más f#@#szával csalánt verni! Előbb próbáld ki a sajátoddal! Akkor beszélhetsz. Addig nem!
2015. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!