Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesti homályok. Idegesítőe...

Üvegtesti homályok. Idegesítőek, borzalmasak. Van, akinek elmúltak? Aki már nélküle él, pedig voltak?

Figyelt kérdés
Annyira jó volna,ha lenne rá megoldás. Most nem arra gondolok,hogy valaki lát 1 fekete pontot,hanem amikor már rengeteg van,állandóan mozognak,színes foltok is,és nem tudsz tőlük élni. Hogyan lehet enyhíteni? Van,akinek elmúltak?
2012. márc. 6. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem múlik el. Nekem is van szép számmal, az orvosnál említettem, de csak legyintett...
2012. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy lehet így élni? 17 éves vagyok,és már rengeteg van..
2012. márc. 6. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok és nagyon régóta sok van. Nincs ötletem csak meg kell szokni. Nekem foltok, összetett vonal alakzatok és pontok is vannak. Ha hirtelen lett sok akkor kell orvoshoz menni ezt mondták nekem.


"De hogy lehet így élni?" De nem hiszem, hogy öngyilkossági indok lenne...

2012. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze,csak ha már ilyen fiatalon ennyi van,mi lesz később? :S Ráadásul a fényes foltok a legrosszabbak,egész nap mintha villámlana a szemem. Már 3 hónapja ez van. :S A homály kiskorom óta.
2012. márc. 6. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy több lesz később.
2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként hallottam már olyanról,hogy valakinek elmúlt,mert annyira bízott benne.:S
2012. márc. 6. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak. Nem nagyon foglalkozom velük mert amint rájöttem hogy nem halálosak már nem is érdekeltek. XD Néha követem őket a szememmel, meg játszok velük. :D

Hidd el, ha nem foglalkozol velük észre se fogd venni őket csak talán pár pillanatra és nagyon ritkán.

2012. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kegyetlenség! Én 16 vagyok (te valószínű most 19) és olyan mintha füst gomolyogna a szemem ha világos felületre nézek, oylan sok vnan. Én is elvagyok keseredve. 2 éve még csak igen láttam szikrákat, mára bárhova nézek mindenhol ott vannak a szikrák és még visual snow is szenvedtet engem.


Nem tudom mi tévő legyek...!

2014. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás egyébként, lézerrel a nagy részüket ki lehet sütni és van egy kockázatosabb, a vitrectomia. Szó szerint kicserélik az üvegtestedet a szmötyikkel együtt, szilikonra vagy gázra. Kockázata van, a rossz műtét egyenlő a vaksággal. Lehet dönteni, hogy maradna kezek a kis köcsögök vagy megműtteted magad; sikeres esetén nem zavarnak többé, de ha nem sikerül akkor oda a szemed.
2014. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!