Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon idegesitőek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesitőek a férfiak számára a kisebb viták?

Figyelt kérdés
Nem szoktam állandóan hisztériázni valami miatt, viszont ha bánt valami azt általában támadó jelleggel el is mondom a páromnak. És igy végiggondolva azt gondolom hogy igy legalább nem unalmas a kapcsolatunk, semmi nem marad véka alatt, és talán jobban fél elvesziteni engem hiszen a civakodás közben és után, ha van egy kis durci, rájön hogy fontos vagyok neki, és nem csak azután eszmél erre rá miután már kihűlt a kapcsolat és elveszitettük egymást. Jól gondolom én ezt, vagy ez hamarosan a kapcsolat végét is jelentheti? tudom és gondolom hogy ez nagyon emberfüggő, de ő azt állitja, hogy nagyon szeret, akkor lehet, hogy jól csinálom? vagy általában veletek hogy működik ez?/hangsúlyoznám:nem állandó kritizálásról, és kötözködésről van szó/ :) 17/L
2012. febr. 6. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
azért azt se felejtsd el hogy egy idő után besokallhat
2012. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a sárkányos nőket.
2012. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, legszívesebben felkötném magam..:S
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tipikus női magatartás, ez manipuláció, taktika, semmi több. Nem egy sakkmeccsen vagy. Ráadásul avval tartod fent a kapcsolatodat, hogy problémázol meg vitázol vele?


A leggyakrabban a házisárknyokat hagyják el/csalják meg. Nem tudtad? Gondolod majd fél elveszíteni? Kivéve ha valami puhap*csűről van szó, ez nem fog megtörténni. Úgy lekopik rólad, hogy csak lesel.


Amúgy én nagyon nem szeretem az ilyen fajta lányokat, undorítő, nem nőies viselkedés (férfias sem, nem emberi viselkedés). Én dobni szoktam az lyeneket, hiába szeetem (hisz a szerelem múlandó).

2012. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!