Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apám húga idehozta az 5 éves...

Apám húga idehozta az 5 éves kölykét, akit nem is ismerek.2 öcsémmel 3-an vannak a szobámban, rohadt idegesítőek, és nem hagynak békén. Hogy zavarjam ki őket a büdös francba a szobámból?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 16:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy hangos vasgolyót dobál a kis takony a parkettára, és jó hangosat koppan. Pöppet idegesítő, alig várom hogy elhúzzanak már innen. :)
2011. nov. 11. 16:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem unokatesómék amikor itt vannak és szétpakolnak meg ordibálnak meg halgatják za ilyen fos zenéket na én azt csináltam vettem egy jó erős hangszóró be a szobámba max-ra fel kedvenc zeném be és nyugi van hiddel he elkezdesz valamit max-on halgatni ki mennek vagy bejönnek a szüleid és jól lecsesznek vedd el a vas golyót mond azt hogy majdnem kitörte vele az ablakot


11F bocs hibákért siettem

2011. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudod, az a baj, hogy látják, hogy bosszant, de élvezik. Tulajdonképpen én leültem gépezni, fülhallgatót a fülembe dugtam, de az üvöltözésüket, meg a dobálózásukat még ígyis hallom, és baromira idegesítő. Persze anyu, apu, meg a drágalátos apu hugica a nagyszobában jól elbeszélgetnek, nálam meg vannak a kölykök. Na most ha én megmondom, hogy húzzanak ki innen a fenébe, akkor jön majd a lecseszés, hogy mennyire szemét vagyok.
2011. nov. 11. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
A vasgolyóval dobd ki az ablakot és mond azt, hogy ők voltak, amúgy én vagyok olyan hülye, hogy velük dobálnám a vasgolyót. Te hány éves vagy?
2011. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉN húgom ellen alkalmazom a hangszórós megoldást, egy 200W-os hangfalszett 500W-os mélynomóval... Szokott hozzám dumálni, csak nem veszem észre. :D (Plussz, ha a haverom is akarja azt a zenét hallgatni amit én csak feltekerem a hangerőt, kinyitom az ablakot, és a szomszédba tisztán hallatszik :D)
2011. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyan ez megy én vagyok a nagy köcsög lusta majom aki meg se szólalhat első voltam sajnálak ám hány éves vagy?
2011. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17/F
2011. nov. 11. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok és nagyon jól elvagyok a kisgyerekekkel,pillanatok alatt lesüllyedek a szintjükre,de van,hogy nincsen hozzájuk hangolatom akkor fogom őket és kirakom a szobámból a nappaliba egy doboz színezővel/zsírkrétával és nyomtatok nekik színezöt vagy bármi más amivel lekötöm a figyelmüket.. ha meg nyugton vannak addig amíg én szeretném akkor kapnak majd valami kisebb meglepit (nyalóka,süti,kisjáték,kindertojás blabla) Ehez már minden gyerkőc hozzá van szokva ha nálunk van.
2011. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
adj nekik valami édességet ééés ültesd őket a tv elé ;d
2011. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne, édességet ne, attól megnő a vércukruk, és még mozglkonyabbak lesznek, még hangosabban ordítanak


figy 17 vagy nem egy kis szaros, semmi tekintélyed nincs a kiskölykök előtt?

2011. nov. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!