Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hány éves kortól lehet kontakt...

Annaancsa kérdése:

Hány éves kortól lehet kontaktlencsét hordani?

Figyelt kérdés
én most 13 éves vagyok és nagyon utálom a szemüvegemet amit ez miatt nem is hordok.Már a tv kisebb betűit, a táblát sem látom szóval nagyon zavar, persze anya nem hagy békén azzal hogy hordjam de én egyszerűen UTÁLOM! Most arra jutottam hogy bejelentettem hogy nekem kontaktlencsét szeretnék és még talán bele is egyezik.Utána nézetem a neten hogy mégis hány éves kortól lehet hordani de semmi konkrét választ nem találtam.Arra kérnélek titeket ha van olyan ismerősötök akik 12-13 évesek és nagyon jól viselik a kontaktlencsét akkor írjatok köszönöm..:))
2012. márc. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hordhatsz kontaktlencét
2012. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13-14 évesen már viselhetsz.Én sem viselném a szemüveget.
2012. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)Ezt majd sajnos a doki mondja meg tavaszi szünetbe és hogy bírja-e a szemem a kon
2012. márc. 12. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
*bírja-e a szemem a kontaktlencsét
2012. márc. 12. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod,akkor bírni fogja a szemed.Sok a macera vele,de rászoktathatod a szemed.Sose spray-ez benne,mert eltomodnek az apro részecskék..sok oxigén kell neki..ja és napba napszemuveg.Az sem árt ha szoktatás alatt nem fested magad.En 20 évig hordtam,meg voltam vele elégedve.Már megmuttetem.De azt csak felnott korban ajánlott.
2012. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!