Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik ha papirtörlövel...

Mi történik ha papirtörlövel tisztitoma müanyag lencsés szemüvegemet?

Figyelt kérdés
a szemüvegem 3 napos és boltban kapható szeművegtisztitoval töröltem. (nedves, alkoholos papir) észrevettem rajta karcolás nyomokat. vajon hejrehozhato még?

2012. márc. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
papírtörlőtől karcos lesz
2012. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az optikában nekem adtak szemüvegtörlőt ami puha és szárazon le lehet vele törölni a port.

Sok esetben viszont csak maszatolódik, ezért én langyos vízzel és mosogatószerrel megmosom az ujjammal és utána felitatom papírtörlővel a vizet róla.

2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Papírtőrlő akrcolja, de nagyon. Puha ruha, vagy az optikávan kapható kendővel inkább. De bármi puha ruha megteszi.


[link]

2012. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
El fog fogyni a papírtörlő és homályosodik a szemüveglencse.(A szemüveget karcálló bevonattal kell csináltatni és folyóvizes leöblítés után kell törölni puha bőrrel.)
2013. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!