Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez heterokrómia?

Ez heterokrómia?

Figyelt kérdés

Anyukám szeme barna, apukámé kék. A nővérem szeme is barna, de nekem érdekes módon minden szín van benne. Ha fény fele nézek zöld, ha sötétben vagyok barna, ha fényképet csinálok a szememről kék is van benne.

2 kép a szememről:

[link]

[link]

És amúgy a hajszín is heterokrómia? Mármint az egyik osztálytársamnak a haja szőkésbarna, és a nyakánál van egy fekete folt. Köszi a válaszokat :))


2012. márc. 21. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

A második képen nagyon szép a szemed!


[link]


A felemás szemszín a heterokrómia. Érted: bal kék, jobb zöld pl...

2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem érted, hanem értsd. Bocs, elírtam.
2012. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már értem :) csak mert azt mondták, hogy akinek több szín van az egyik szemébe annak már heterokrómiája van.. de akkor tévedtek :D
2012. márc. 21. 20:33
 4/7 anonim válasza:
88%
Nem csak az számít heterokrómiának, ha felemás színű a két szemed, hanem az is, ha pl a pupillád körül egy eltérő színű gyűrű van, mint amilyen színű a szemed többi része.
2012. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Ha valakinek pl. egyik szeme kék, másik barna, az teljes heterokrómia, de ha egy szemedben van több szín, vagy egy eltérő színű folt, az részleges heterokrómia.
2012. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
gyönyörű szemeid vannak! :$$
2012. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 25. 13:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!