Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ez (első kontaktlenc...

Miért van ez (első kontaktlencse)?

Figyelt kérdés
Próbalencsém van még (mínuszos), amikor beteszem elég furcsán látok. Távolra elég jól de nem mondanám hogy teljesen élesen, közelre viszont nagyon zavaróan, olvasásnál pedig szellemképesen látok összeolvadnak a betűk. Érzem is hogy bent van, főleg ha le,fel vagy oldalra nézek, de ha egyenesen előre akkor is érzem de nem annyira. Ha bent van akkor csúnyán vérbe is vannak a szemeim. (közelre jól látok szemüveg és lencse nélkül is) Ezek mitől lehetnek? Még meg kell szoknom, nem bírja a szemem a lencsét vagy nem jól mérték be, vagy mindenkinél így volt az első alkalommal?
2012. márc. 30. 22:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Felkelés után 20-30 perccel, és műkönnyet vettem nem szemcseppet Ciba Vision a márkája és nekem segített, próbáld meg hogy reggel miután beteszed cseppentesz belőle. Mióta használom sokkal jobb, nem is érzem hogy bent van, naponta többször is használhatod, ha érzed hogy szárad a szemed! Amúgy a műkönnyet először gyógyszertárban vagy drogériában nézd meg mert az optikában nagyon drága nekem egy 10 ml-t 2250-ért adtak!
2012. ápr. 5. 17:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem olvasod még a válaszokat, látom tavalyi a kérdés. Szeretném megkérdezni, hogy megoldódott-e azóta a problémád a lencsével? Nekem is ez a gondom, lencse nélkül jobban látok mint vele, elég durva. Nekem is azt mondták, hogy majd megszokom, de ez hülyeség, így tök elmosódottan látok. Ismerőseimnek azonnal klappolt az élességgel minden.

Légyszi írd meg, hogy sikerült megoldani a problémád.

2013. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia bocs hogy csak most írok most vettem észre , remélem te is olvasod még. Nekem megoldódott, tényleg csak meg kellett szokni csak idő kérdése.
2013. jún. 8. 17:25
 14/14 anonim válasza:
én tegnap előtt kaptam lencsét. amikor feltettem legelőször, rögtön jól láttam mindenhova! mínuszos van nekem is. nagyon elégedett vagyok vele, olyan mintha ott se lenne. napi 12 órát használtam. a ki és betétel nagyon macerás volt de ma este sikerült elsőre kivenni! belejöttem :)
2014. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!