Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mióta hordasz szemüveget és...

Mióta hordasz szemüveget és milyen azóta a látásod?

Figyelt kérdés
A teljes történet érdekel: hogy vettétek észre, hogy szemüveg kell; hány éves voltál; kellett e szemtapasz; szereted e viselni a szemüveget (illetve hogy tűrted a szemtakarást, ha volt ilyen); javult vagy romlott a látásod; stb, stb.

2012. ápr. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
14éves koromtól hordok szemüveget, most 22vagyok. A suliból küldtek minket éves kivizsgálásra és nem láttam a betüket, akkor kiirtak szemüveget (-0.75) meg vitaminokat, szemcseppet, de már az elõtt is észre vettem, h gyengén làtok. Azóta nem mondhatnàm, h javult... De igaz kb. 3évig nem hordtam, mert szégyeltem ezért most már -1.5 kell hordanom. Am. anyukám is szemüveges, a doki szerint örököltem.:(
2012. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
11 eves korom tol kellett.Akkor vettuk eszre, mikor nem a szememet vizsgaltatni mentunk, csak berangattak egy fulkebe, es ott megneztek milyen y latasom. olyan hulyesegeket mondtam, hogy odatettek egy lencsét a szememhez, es onnan marvtok jol lattam.
2012. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta kell(ene). órákon veszem fel mert nem áll jól meg a fülem,fejem fáj tőle. úgy vettem észre hogy hunyorítanom kellett hogy lássam a táblát. Elmentem orvoshoz és olvasnom kellett arról a betűs,számos tábláról. Nagyot nézett hogy mennyit romlott a szemem mióta itt voltam. A látásom az miatt romlott gondolom hogy nem hordtam. De megmondta a szemész hogy ígyis-úgyis romlani fog 20 éves koromig mivel örököltem. Aztán nemsokára megyünk szemészetre gondolom új szemüveg..
2012. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!