Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhély rángás Pár napja...

Szemhély rángás Pár napja jelentkezektt és azóta rángat a jobb szemhélyam. Régebben is volt de akkor 1-2 perc alatt elmúlt, most meg órákig is eltart. Éjjeles voltam mikor elkezdődött. Elmúlik ez valamikor?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez a stressz től kialvatlanságtól? Ma már sikerült éjjel aludnom, de reggel mikor felkeltem, rángatózott ismét. Szedem 4 napha a magne b6-ot de szart se használ. Kicsit már be vagyok parázva, hogy igy marad örökre. Orovos hoz kellene fordúlnom ezzel?A szemészetre már kértem időpontot, május 21 az még 2 hónap. Mit tanácsoltok?
2012. ápr. 1. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb ha elmész egy nagyot kirándulni, hagyd el a monitort egy időre és élvezd a tavaszt a természetben.
2012. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. igazatok legyen. jelenleg erre tudok csak koncentrálni és stresszelem is magam. El kellene mennem pár nap betegszabira és valóban csak pihenni. de azért dokihoz is el megyek. Nézegettem szemészeti magánendelést,jó drága de megpróbálom körzetit is felekresem majd egy neurológust.. biztos ami biztos.
2012. ápr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!