Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges lettem ilyenkor mi...

Szemüveges lettem ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Észrevettem,hogy mostanában eröltetnem kell a szememet,ezért kértem időpontot egy szemésznél.Az egyik szemem +0.5 a másik +0.25.Mondták hogy választhatok náluk is keretet de nem tetszett egyik sem.Kisvárosban lakom gondolom ezért is ilyen gyenge a választék.Szívesen beutaznék egy nagyvárosba,ott biztosan több üzlet van.Gondolom Ofotért meg ilyesmi üzletek a tutik.Légyszives adjatok tanácsot hol érdemes vásárolnom.

2012. ápr. 5. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Ofotértbe nagyon jó és sok keret van. Én is ott vettem az enyémet. Vagy más optikai üzletbe is bemehetsz, de én az Ofotért-et ajánlom a legjobban ;)

Sok sikert! :)

2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ha jól tudom most 50% kedvezmény van a lencsére az Ofotértnál!
2012. ápr. 5. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Ofotért jó, elég nagy a választék és mindig van valami jó akció is.
2012. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb városokban általában több van.

Nekem az a gond hogy egyik szemüveg se tetszik.

Volt már vagy 10, de nem tetszett, csak muszáj volt :D

2012. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na végre megvan a szemüvegem!A Vision Express-ben sikerült rátalálnom.szerintem elég karakteres első szemüvegnek,de azért remélem hogy szeretni fogom.Egy Oxydo x428 az!Tud valaki valamit erről a márkáról?
2012. ápr. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!