Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez hogy lehet? Vettem rossmann...

Ez hogy lehet? Vettem rossmannos kontakt lencse folyadékot, és jobb mint a márkásom, amiért 4 ezret fizettem.

Figyelt kérdés

Szóval Biofinity kontakt lencsém van, szilikon hidrogénes. kiterjesztett viselésre is alkalmas, amit én nem használok ki... az érdekesség az, hogy ma tettem be először a lencsét a folyadék után, és érdekes, hogy tisztább is lett a lencsém, sokkal, és amikor feltettem, nem irritálta a szememet 2-5 mp ig, egy másodpercig sem. ez vajon hogy lehet, amikor ez a folyadék csupán 800 ft, és a másik amit az optikában veszek az meg 4000 ft....? amúgy a "Minden típusu lencséhez" folyadékot vettem, mert az eladó ezt javasolta. lehet a másikat kellett volna? ami kifejezetten lágy lencséhez való? mert ez mindegyikhez jó, lágyhoz is, és keményhez is.


18f


2012. ápr. 27. 11:14
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én már 2 éve a Rossmannosat használom. (Sajnos nem volt pénzem a 4000-5000 Ft-osra) Először féltem hogy nem jó minőségű és bajom lesz tőle. De ennyi idő után biztos kiderült volna az orvosnál.... Bárcsak régebben is ezt vettem volna! Jó sok pénzem még meg lenne. (15 éves koromtól használom a lencsét)Én azt használom ami lágyhoz van. Azért jó lenen kideríteni hogy tényleg jó-e és miért ilyen olcsó!? 23L
2012. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a márkás cucc meg az ugyanolyan mezei. Nem a minőséget fizeted meg, hanem a sznobizmust.

Én is a Rossmann folyadékait használom. Ha megnézed az összetételét, ugyanaz,mint a drágáké.

2012. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!