Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a mandulám egyik oldalán...

Ha a mandulám egyik oldalán (jobb) egy kis lencse nagyságú fehér kidudorodó valami van, akkor az tüszős mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
Mellesleg nagyon fáj,nyelni alig tudok,de szoptatós kismama vagyok.Házidokim egy fütyi,szóval hozzá nem szívesen megyek.
2009. szept. 10. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Igen,ez tüszős mandulagyulladás.Szerintem ne várd meg,hogy több legyen,mellesleg ezt kezelni kell ,nemtudom kismamaként szedhetsz e antibiotikumot,de orvoshoz feltétlen menj el,ha a háziorvosodhoz nemis,akkor a fülorr gégészetre
2009. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem vagyok orvos!A mandula tályogom is hasonlóan kezdődött.A doki először azt mondta jön a bölcsességfogam 2 nap múlva a gégészeten kötöttem ki.Nem tudtam nyelni fájt nagyon, és nagyon magas lázam volt ami nem ment le semmivel.Mindenesetre én elmennék dokihoz,ha nem javul!
2009. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!