Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hagytátok már bent a nappali...

Hagytátok már bent a nappali lencsétek véletlenül/direkt az éjszaka? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszú időre nem hagytam bent, de egyszer elaludtam fél órára lencsével. Nem lett bajom, de nagyon szúrt, mikor felébredtem, alig tudtam kivenni.
2012. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A húgom rendszeresen csinálja. Néhány nap után iszonyúan begyullad tőle a szeme..
2012. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én egyszer elaludtam benne,és amikor felkeltem szúrt nagyon és teljesen bevörösödött a szemem :S
2012. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ, milyen az oxigénáteresztése a lencsének, ha 140-150 Dk/t felett van, akkor lehet benne aludni néha.
2012. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak 110-es, akkor inkább nem kockáztatok. köszönöm a válaszolóknak a segítséget! :)
2012. máj. 8. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

én régen mindig abban aludtam,de arra rá is volt írva,hogy lehet! nem volt soha bajom tőle!

de amikor váltottam egy sima havi lencsére és nem tudtam hogy azokban nem lehet aludni kb egy hónap múlva begyulladt a szemem,és később már egyáltalán nem bírtam benne aludni,nagyon érzékeny lett a szemem azóta!

2013. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!