Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyerek is csinál ilyet?...

Más gyerek is csinál ilyet? KIslányom 3,5 éves, kétszer volt eddig olyan, hogy éjszaka hallottam a lépteit, azt hittem, hogy jön a szobánkba (mi szobánk mellett van az övé), de nem jött. Kinéztem és láttam, hogy a folyosón poroszkált a nappali felé.

Figyelt kérdés

Szóltam neki, erre úgy reagált, mint aki akkor ébredt fel.

Ez megesik más gyerekkel is?


2012. jan. 16. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. A fiam két éves múlt nemrég. Szellemjárni szokott. Felkel éjjel, és odaáll a franciágy mellé és meg sem szólal csak szuszog, vagy felmászik az ágyra és néz ki az ablakon.
2012. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van ilyen, nem a wc-t kereste? kisfiam picit idösebb ö is átjön, jön-megy éjszaka mintha nappal lenne én is szólok neki aztán kiderül pisilnie kell vagy szomjas vagy egyszerüen csak bóklászik ,keres minket. nemhiszem, hogy alvajáró lenne egyszerüen túl fáradt lehet ilyenkor.
2012. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nalunk ezt holdkorosnak hivjak,az öcsem is jarkalt,8-9 eves korara elmult.
2012. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Az en kisfiam 2 eves. Ugyan meg nem tud kimaszni a racsos agybol de ha sima agyba tennem akkor elinduln az biztos. Ugyanis ejjel sokszor arra ebredunk, hogy all a kisagyba fogja a racsot es mondogat. Mivel a jarmuvek a kedvencei igy mindig arra ebredunk, hogy: "repulo-repulo", vagy "helikopter" "traktor" es neha berreg is hozza. Bemegyek a szobajaba es allva alszik. Lefektetem, kozben meg elsorol par aouto tipust aztan alszik tovabb. Mar annyira megszoktam, hogy neha be sem megyek. Hagyom, hogy felsorolja az osszes letezo jarmuvet es utanna csend lesz. :))
2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!