Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv mindenkinek . Lenne...

B Ádám kérdése:

Üdv mindenkinek . Lenne körülbelül 800 ezer forintom és Budapesten nyitni szeretnék valami kis üzletet én 14 kerületbe lakom itt gondoltam valahol egy kis éjjel nappali boltot?!

Figyelt kérdés
Ez a pénz elegendő elindítani feltölteni áruval stb stb? Tegyük fel hogy a bérleti díj meg a kaukció már kivan fizetve. Vagy esetleg várok ötleteket mibe tudnám biztosan befektetni a pénzem. Annyi lenne a kérésem hogy a nem ide illő szemrehányó beszólogatós kommenteket kérem mellőzzük .
2011. nov. 14. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos el kell, hogy keserítselek. Ennyi pénzből nem lehet SEMMIT se nyitni!

Már a pénztárgép min. 60 ezer ft, árukészlet stb. Ez nagyon kevés bármihez.

2011. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy kezdő árukészlet egy pici boltban olyan 3-4 millió Ft.


Plusz még engedélyek, polcok, pénztárgép, stb. Sok-sok pénz az. Ezt a pénzt inkább kösd le egy kis időre, gyűjts még hozzá, és tanulmányozd a témakört. Gondolok itt olyanra, hogy ha boltba kezdenél, járd körbe a bérelhető üzlethelyiségeket, a nagykereket, azok árait, és a feltételeket hogy hogyan adnak neked árut (e-mailben lehet velük levelezni, és érdeklődni, hogy milyen mennyiségben vásárolsz, és akkor Te szállítod majd az árut, vagy ő fogja hozzád leszállítani, stb.)


Éjjel-nappali esetén ugye kell legalább 2 alkalmazott, az ő bérükkel is kalkulálj, mert bizony nem kevés. Különböző járulékokat kifizetni, könyvelőt fizetni hogy vezesse a könyvelésed, árubeszerzés, stb.


Gondolom még boltvezetői végzettséged sincs, ha ezeket nem tudod, így ideje elmenni egy tanfolyamra... 100-200 ezer közt vannak ilyen OKJ-s tanfolyamok, kezdésképp erre ruházz be a pénzedből, ha ezt szeretnéd később csinálni.

2011. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kevéske az a pénz, nem vagy tisztában az árakkal és a lehetőségekkel sem! Ezelőtt harminc éve, akkor igen, talán egy időutazás segítene!
2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bartos András válasza:
Szia!Én azt gondolom hogy azért nem kell elkeseredned nekem is kb ennyim van de számomra nem kérdéses ennek a befektetett pénznek a sikere!DEEE sajnos nem Budapesten ott max egy "nyilvános wc üzemeltetésére elég"boccs!Ez a véleményem de ha kíváncsi vagy,hogy én mire gondoltam és hogy hol le fog esni az állad!A siker tuti!Írj és válaszzolok!
2011. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!