Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ébredés után néhány pillanatig...

Ébredés után néhány pillanatig nem látok, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, de szerencsére nem sokszor, hogy ébredés után néhány pillanatig nem láttam. Előfordult már éjszakai alvás után reggel, előfordult már délutáni alvásból ébredéskor. Ilyenkor felébredek, és hiába nyitom ki a szemem, nem látok. Volt, hogy azt hittem sötét van odakint, de úgy két másodperc után visszajött a látásom. Volt olyan is, hogy csak fokozatosan. Először mintha félhomály lenne, majd kivilágosodott a kép. Mitől lehet ez?Ennyire leesne a vérnyomásom alvás közben? Vagy mi lehet az oka?

2012. máj. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg vérnyomás lesz, én pl amíg nem iszom meg az első kávémat (vagy kb fél óráig) életlenül látok.


De az is lehet hogy sokáig tart mire betölt az agyad. :D

2012. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aha, ilyenkor lemegy a vérnyomásod és mivel hirtelen kelsz fel még az agyad nem tud kapcsolni olyan gyorsan, nekem is van ilyen felébredek hirtelen kikelek ágyból néha megis szédülök...ez természetes, de nálam oylan is volt már, hogy mentem az utcán és egyszer csak nem láttam aztán meg kitisztult minden ez miatt ne aggódj.
2012. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a választ.
2012. máj. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!