Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3 cilinder fölötti lágy...

Haaat kérdése:

3 cilinder fölötti lágy kontaktlencse kapható itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a jobb szemem 3.75 cilinderes, és a Vision Expressben nem tudnak erre adni lencsét.


Létezik lágy lencse, ilyen cilinder számnál?


Ha igen, hol vásárolhatom meg, és mennyiért?


Úgy hozta az élet, hogy a szemüveget le kell tennem (szerencsére), ha kapok megfelelő kontaktlencsét.


Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 4. 18:39
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Sima optikákban 2.75 ig van cilinderes kontaktlencse [link] itt vannak elég egyedi dolgok és van nekik 10 ig ahogy láttam a hydrasoft toric ból de szerintem ne számíts olcsó árra amúgy ha ez neked nagyon messze van probálj érdeklödni, hogy a környékeden hol foglalkoznak ilyen egyedi kontaktlencsével. Ha szabad meg tudnom mi az ok, hogy le kell tenned a szemüveget?

2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Már megvan a megoldás... toric XR lencsék, 15 000 Ft 3 darab havi. Az ok az hogy csóró vagyok.

nincs pénzem autóra melóba járni, robogót vettem, és a bukósisak alá nem fér be a szemüveg.

Fura ok, tudom. :)

2012. máj. 8. 19:08
 3/3 anonim válasza:

Nekem -6 os mindkét szemem és cilinderes:)

Én simán szemésznél csináltattam:)

2012. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!