Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha 'behomályosodik' a bal...

Néha 'behomályosodik' a bal szemem! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom jobban leírni, egyszerűen ilyen foltok jelennek meg és behomályosodik a kép. Csak a bal szememnél szokott ez lenni. Párat pislogok, és pár másodperc múlva el is múlik... De viszonylag gyakran van ez... Mi lehet ez?

2012. máj. 18. 10:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok szemüveges, kontaktlencsét sem hordok.
2012. máj. 18. 10:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, nézesd meg nem vagy-e cukorbeteg.

Meg szemészetre is menj el.

2012. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak nézel, nem pislogsz, és úgy? Pislogás után van, hogy valamivel több könny kerül a szaruhártyára, és ezt a felesleget le kell mosni további pislogással (minden pislogás egy "öblítés"), ez nekem is szokott lenni, teljesen normális. (Bár én szemüveget hordok, de nem hiszem, hogy befolyásolná.)

Ha nagyon zavaró és gyakori, menj el szemészetre, de ha semmiféle látásproblémád nincs belőle, nem fáj a fejed, nem szokott égni a szemed, nem hiszem, hogy gond lenne.

2012. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!