Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya-gyulladás elmúlik...

Kötőhártya-gyulladás elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a szemcsepptől, még sosem használtam. Nem bírom elviselni, ha valami belemegy a szemembe... Ha belemegy egy csepp víz az borzalmas érzés nekem. Van rá esély, hogy elmúlik magától?

2012. máj. 27. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mi okozza a kötöhártya gyulladast.de legtöbbször antibiotikumos szemcsepp kell.
2012. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán, ha erősre főzött hideg kamilla teával, vagy szemvidító fű teával borogatod, és kívülről befelé egy vatta pamaccsal mosogatod. Vigyázz, mert fertőző! Külön arctörlőt használj, minden nap cseréld le, és arra is vigyázz, hogy senki ne feküdjön a párnádra.
2012. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát... Lehet, hogy hülyeséget mondok de szerintem a macskáktól kaptam el, mert az egyiknek be is van gyulladva. Pedig minden macskázás után kezet mosok. :S
2012. máj. 27. 14:42
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én már régóta csak papírt használok arctörléshez, szóval remélhetőleg nem fertőztem meg senkit. :)

2012. máj. 27. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
nyif-nyaf! Majd ha a fehér botot szorongatod rájössz, hogy jobb lett volna inkább cseppenteni! :/ Amúgy megszokod! Régen én is ugyanígy voltam! Aztán egy könnyű búvár tanfolyamon kitétel volt, hogy szemcsi nélkül nyitott szemmel tudjon az ember úszni a víz alatt! Úgyhogy én is legyőztem anno! Bár útálom, mert begyullad tőle a szemem. De meg tudom csinálni!
2012. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Légy szíves ne mondj ilyeneket, így is eléggé ki vagyok akadva... A szemem az egyetlen érzékszervem ami tökéletesen működik, bele is döglenék ha megvakulnék, de már a gondolattól is sírni támad kedvem, hogy valamit direkt belecsepegtessek...
2012. máj. 27. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
ELNÉZÉST!!! De meg tudod csinálni! Ne parázz rá túlságosan! Ha kiállsz az ugródeszka szélére és ahelyett, hogy ugranál elkezdesz gondolkodni, nem fogsz leugrani. Fogd meg a szemcseppet, húzd szét finoman a szemed és csináld! MOST!!! Az se baj, ha először nem találsz bele! Mert amúgy nem olyan könnyű beletalálni!
2012. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szemcsepptől ne félj, semmi bajod nem lesz tőle. Nem túl kellemes amikor belemegy mert kicsit elhomályosul a folyadéktól a látásod egy pár másodpercre.
2012. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!