Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a virusos fertőzést a szememről?

Figyelt kérdés

3 éve szenvedek töle, és kizárólag a JOBB szememen van. Szemszáradást, és idegentest érzést érzek sokszor, ugyhogy baromi kellemetlen. Sokáig férlediagnosztizálták allergiaként de nem az. A belső szemhéjon nagyon kicsi csomók vannak. Már kezelem 3 hónapja, kicsit javult, de még nagyonis érezhető. Valószinű uszodában szedtem föl :( Hasonló tapasztalatok, vagy bármi jótanács érdekel Segitsetek, lécci. :(


Áron (20)


2009. júl. 1. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elsőként egy normális orvos kéne aki nem kókler!

Szemszárazságra nagyon jó a Sistane szemcsepp.

Zselés alapú, az első pár napban amíg nem szokja meg a szemed, addig pár percig homályosan látsz tőle.

De aztán megszűnik.

És ez nem káros, mint a Visine.

Próbáld ki ezt a szemcseppet, amikor száraz volt a szemem én is éreztem benne mindenfélét, pedig nem is volt.

De, ha nem múlik ne hagyd annyiba, keress egy magánorvost.

2009. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!