Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemcseppre, amit allergiára...

A szemcseppre, amit allergiára kaptam, az van írva, hogy ne alkalmazzuk lágy kontaktlencse használata közben. Honnan tudhatom, milyen típusú lencsém van?

Figyelt kérdés
Szégyen szemre nem tudom,milyet használok.Az segít valamit,hogy lehet benne aludni is,nagyobb a légáteresztő képessége?Vagy hívjam fel az optikust/menjek be és kérdezzem meg őket?Köszönöm a választ előre is!
2012. jún. 14. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy lágy lencséd van, mert már szinte nem is használnak már kemény és félkemény lencsét. A lágy lencse mint a neve is mutatja lágy, könnyen hajlik, nagyon puha és nem is érzed, hogy a szemeden van. De a dobozon is szokták írni, hogy Soft Lenses valahol.
2012. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó értem.Köszönöm szépen a segítséget!Akkor kiveszem és majd akkor cseppentek.
2012. jún. 14. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kemény lencsém van. Ez kisebb, mint a lágy, csak 1 cm az átmérője, akkora, mint a színes rész a szememben. A lágy lencsét át tudod fordítani a másik oldalára, a keményet nem lehet, annak olyan a tapintása, mintha nagyon vékony üveg lenne.
2012. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!